Lap-FölDI 2 - Online hírek és érdekességek

Üdvözlöm a Kedves Olvasót! Lap-Föld az online média apró szegmense, ahol Önöket tájékoztatjuk a mindennapokról- hírek, tudósítások, érdekességek, és sok egyéb... fókuszban szűkebb pátriámmal- Tapolcával. Dancs István

Tapolca- Örömmel tudósítunk sikerekről, bármely szegmensben. Sportvonalon is szép eredményeket érnek el versenyzőink. Talán kevesebben tudnak róla, de Czirók Attila sportlövőnk szinte futószalagon szállítja az előkelő helyezéseket.

2012. január 20-22- ike között rendezték meg Győrben a Hungarian Open elnevezésű- Magyar Sportlövök Szövetsége által kiírt- nemzetközi sportlövő versenyt. Nyolc ország legjobbjai voltak jelen. Itt a 8. helyen végzett a kiváló versenyző a futócéllövők között- mivel ebben a számban indult.

Februárban Keszthelyen tartották az országos meghívásos Farsang Lőverseny Kupát, ahol remek teljesítménnyel két bronzérmet szerzett.

Március 10- én- Szentendrén- a Honvéd Kossuth Lövész Klub által rendezett országos meghívásos versenyen a dobogó legfelső fokára állhatott.

Jó hír, hogy alakulóban van a Tapolcai Lövész Klub létrehozása, illetve megnyitása. Az automata berendezések és a fegyverek már megvannak, csak az Önkormányzat illetékeseinek a segítsége kell, és újra életre kelhet a helyi lövészsport.